کد خبر: 2611 زمان انتشار: 10:45:43 - 1401/08/05
فرآیندهای شهرسازی در کیش هوشمند می‌شود

سرپرست معاونت معماری و شهرسازی شرکت عمران، آب و خدمات کیش گفت: فرایندهای شهرسازی این جزیره با هدف زمینه سازی ارتباط موثر با ساکنان ، فعالان اقتصادی و سرمایه گذاران هوشمندسازی می شود.

به گزارش رســانـه" اخـبــار معـمـاری " به نقل  از روابط عمومی شرکت عمران، آب و خدمات، حمیدرضا طبی با بیان اینکه افزایش سرعت و دقت فعالیت ها از دیگر اهداف هوشمندسازی فرایندهای شهرسازی در این جزیره است اظهار کرد: در راستای تحقق سیاست های و اجرایی شدن طرح کیش شهر هوشمند، بسته های الکترونیکی کاملی حاوی اطلاعات و آمار ساختمان های جزیره کیش به تفکیک مالکیت، کاربری، سال ساخت و تغییرات انجام شده تهیه و اطلاعات جغرافیایی نیز از مدیریت GIS  سازمان دریافت خواهد شد.
وی افزود: با جمع آوری اطلاعات پایه در خصوص پروژه ها و برقراری ارتباط موثر بین مدیریت های مختلف شرکت ها، سازمان منطقه آزاد کیش می تواند در کوتاه ترین زمان ممکن به اطلاعات آماری ، عملکردی و همچنین تغییرات اعمال شده یا تخلفات پروژه ها دسترسی داشته باشد.
سرپرست معاونت معماری و شهرسازی شرکت عمران، آب و خدمات کیش یادآور شد : ایجاد بانک اطلاعاتی کامل از روند ساخت و سازها در جزیره کیش و همچنین ساختمان های موجود نخستین گام در جهت نظارت دقیق تر بر فعالیت های حوزه شهرسازی و دستیابی به استاندادرهای لازم است. 
وی گفت: پیاده سازی اسناد فرادست از جمله طرح جامع و همه طرح های موضعی و موضوعی که چشم انداز بلندمدتی را برای کیش تصویر می کند در این سامانه قابل بارگزاری است و این امکان را برای شرکت عمران، آب و خدمات فراهم می کند تا در جهت تامین منافع مردم و تحقق اهداف عمرانی و توسعه ای سازمان نقش نظارتی خود را تقویت کند.


ارسال نظر


رویداد

کلیه حقوق مادی و معنوی این پایگاه محفوظ می باشد.