کد خبر: 686 زمان انتشار: 11:48:06 - 1399/02/23
آغاز ثبت‌نام جشنواره‌های جوان و بین‌المللی خوارزمی

ثبت‌نام سی و چهارمین جشنواره بین‌المللی خوارزمی و بیست و دومین جشنواره جوان خوارزمی آغاز شد.

به گزارش پایگاه " اخبار معماری  " سی و چهارمین جشنواره بین‌المللی خوارزمی با هدف ترویج فرهنگ کارآفرینی دانش‌بنیان و تجاری‌سازی نتایج تحقیقات، ارج نهادن به مقام والای پژوهشگران و نوآوران و فناوران کشور و فراهم کردن بستر مناسب برای همکاریهای علمی در سطح جهان در سال جاری برگزار می‌شود.

ثبت‌نام در این دوره از جشنواره از اردیبهشت ماه آغاز می‌شود و تا پایان شهریور ماه جاری ادامه دارد. از برگزیدگان دوره‌های قبل که موفق به تولید محصول در مقیاس صنعتی شده‌اند نیز دعوت می‌شود تا برای ثبت‌نام و دریافت پرسشنامه با دبیرخانه این جشنواره تماس بگیرند.

طرح‌های قابل پذیرش باید در گروه‌های تخصصی شامل "فناوری‌های شیمیایی"، "مکانیک"، "برق و کامپیوتر"، "هنر"، "معماری و شهرسازی"، "کشاورزی و منابع طبیعی"، "علوم پایه، عمران"،" مهندسی صنایع و مدیریت فناوری"، "مواد، متالورژی و انرژی‌های نو"، "زیست فناوری و علوم پایه پزشکی"، "محیط زیست"، "فناوری‌نانو"، "هوافضا"، "مهندسی نرم افزار و فناوری اطلاعات"، "مکاترونیک" و "صنایع دفاعی" باشند.

طرح‌های ارسالی در پنج محور پژوهشی و فناوری "پژوهش‌های بنیادی"، "پژوهش‌های کاربردی"، "طرح‌های توسعه‌ای"، "ابتکار" و "نوآوری" داوری خواهند شد.

 متقاضیان می‌توانند از طریق پایگاه اطلاع‌رسانی جشنواره بین‌المللی خوارزمی به نشانی www.khwarizmi.ir با مراجعه به قسمت سامانه‌ جامع جشنواره بین‌المللی خوارزمی نسبت به ثبت‌نام، ارایه مشخصات فردی و مستندات طرح اقدام و شناسه کاربری و کلمه عبور خود را تعریف کنند.

علاوه بر آن از سوی دبیرخانه جشنواره جوان خوارزمی سازمان پژوهش‌های علمی و صنعتی ایران زمان ثبت‌نام و ارائه طرح در بیست و دومین جشنواره جوان خوارزمی از اردیبهشت تا پایان تیرماه تعیین شده است.

در این دوره از جشنواره جوان خوارزمی طرح‌های ارسالی در ۱۶ گروه تخصصی "فناوری‌های شیمیایی"، "مکانیک"، "برق و کامپیوتر"، "هنر"، "معماری و شهرسازی"، "کشاورزی و منابع طبیعی"، "علوم پایه"، "عمران"، "مهندسی صنایع و مدیریت فناوری"، "مواد، متالورژی و انرژی‌های نو"، "زیست فناوری علوم پایه پزشکی"، "محیط زیست"، "فناوری‌نانو"، "هوافضا"، "مهندسی نرم افزار و فناوری اطلاعات" و "مکاترونیک" و در ۵ محور پژوهشی و فناوری "بنیادی"، "کاربردی"، "توسعه‌ای"، "اختراع" و "نوآوری" مورد ارزیابی قرار خواهند گرفت.

متقاضیان شرکت در بیست و دومین جشنواره جوان خوارزمی از طریق پایگاه اطلاع‌رسانی جشنواره خوارزمیwww.khwarizmi.ir و پایگاه اطلاع‌رسانی جشنواره جوان خوارزمی http://www.irost.org/young  در قسمت سامانه‌ جامع جشنواره‌های خوارزمی می‌توانند نسبت به ثبت‌نام و ارائه مشخصات فردی اقدام کنند.

انتهای پیام


ارسال نظر


رویداد

کلیه حقوق مادی و معنوی این پایگاه محفوظ می باشد.